pytania

1. Jak wygląda nasz współpraca w praktyce?

Sprawą fundamentalną podjęcia współpracy jest rozmowa wstępna. Odbywa się poprzez wiadomości wysyłane mailowo, a w zasadzie od wypełnienia przez Ciebie formularza i wysłania do nas. Odpowiadamy jak najszybciej. Natomiast nie jesteśmy robotami 🙂 W jednym przypadku odpowiemy po godzinie, a w innym po 3 minutach. Bardzo prosimy o zrozumienie. Kiedy nawiążemy kontakt, musimy uzyskać jak najwięcej informacji dotyczących zlecenia, którego mielibyśmy się podjąć. Każde zlecenie jest inne. Podchodzimy do niego indywidualnie. Analizujemy, badamy dostępną literaturę oraz możliwości terminowe. Jest to moment bardzo ważny. Od niego zależy ostateczna decyzja czy podejmiemy się zlecenia oraz jaki będzie koszt realizacji. To czas o tyle istotny co decyzje, które podejmiemy są wiążące przez okres naszej współpracy. Staramy się w możliwie krótkim czasie napisać odpowiedzi i przesłać szczegóły dotyczące kooperacji.

W momencie uzgodnienia wszelkich szczegółów, podpisujemy umowę. Do sprawy podchodzimy bardzo poważnie. Każde zamówienie jest dla nas wyjątkowe. Dlatego sami oferujemy i namawiamy do ochrony Twoich interesów poprzez podpisanie przez strony stosownej dokumentacji. Każdego klienta z Warszawy z chęcią gościmy w naszym biurze, w samym jej sercu. Znajdujemy się 3 minuty spacerem od metra Pl. Bankowy

Dbamy o Twoje interesy. Oferujemy płatność ratalną. Nawet sugerujemy taki rodzaj współpracy. Płatności odbywają się w częściach.  Masz czas na analizę naszej realizacji. To moment, w którym czekamy na Twój komentarz. Jesteśmy otwarci na wnoszenie zmian i poprawek.