ZASADY

Poniższe zasady powstały w związku z wieloletnim doświadczeniem działania między nami, a klientami. Są dla Państwa pomocą i drogowskazem. Możecie do nich wracać na każdym etapie naszej współpracy.

Kontakt

Adres mailowy – kontakt@pisanie.net

Wycena

Oferta wysyłana jest na adres mailowy. Kwota za wykonanie zlecenia może się różnić w zależności\od:
Terminu wykonania -oferujemy pisanie w trybie ekspresowym lub standardowym
Tematu – zdarzają się zamówienia wyjątkowo skomplikowane i odbiegające od standardowych reguł. Wycena jest indywidualna. Płatność odbywa się przed rozpoczęciem pisania. Ustalamy harmonogram oddania zlecenia i kolejnych części. Termin oddania zlecenia jest również terminem płatności. Możliwe indywidualne ustalenia. Najważniejszy jest kontakt!

Wycena dotyczy pisania w standardzie:
12 TNR wyjustowany, interlinia 1,5, marginesy 2,5; 2,5; 3,0;3,0 Przypisy : 10 TNR wyjustowany interlinia 1,5. Dostarczenie wymogów w trakcie lub po skończonej realizacji może skutkować naliczeniem dodatkowych opłat związanych z dostosowaniem do wskazanych wymogów.

Rabaty

Obowiązuje system rabatowy. 5% odliczane od ostatniej raty za każdą przyprowadzoną osobę do naszej firmy. Przyprowadzone osoby kumulują rabat, np.: dla 4 przyprowadzonych osób rabat wynosi 20%

Poprawki

Poprawki wykonujemy za darmo, aż do osiągnięcia pełnej satysfakcji.
Poprawki nie dotyczą dopisywania nowych stron, których potrzeba nie wynika z błędu redaktora, a rozwinięciem bieżącej treści. Także nie dotyczą zmian w planie, który został zaakceptowany.

Usługi dodatkowe:

W naszej ofercie znajdują się usługi dodatkowe takie jak:

1) Złożenie dokumentu w całość według szczegółowych standardów edycyjnych. Gotowe do druku według wysłanych do nas wymogów edytorskich. W skład między innymi wchodzi:
automatyczny spis treści, dopasowana interlinia, odstępy, weryfikacja przypisów, spis rysunków, spis tabel, ułożona bibliografia i przypisy. Odpowiednie umiejscowienie dla poszczególnych sekcji. Wysyłamy dwa pliki: pdf oraz doc (Microsoft Word)

2) Stworzenie ankiety oraz opracowanie fikcyjnych wyników (wzór do własnej interpretacji oraz analizy)

Są to usługi dodatkowo płatne według obowiązującego cennika


Uwagi ogólne

-Ustalony termin oddania zlecenia jest terminem napisania jej przez redaktora. Dokładamy wszelkich starań żeby zlecenia były oddawane w proponowanym terminie, natomiast nie możemy wziać odpowiedzialności za przesunięcia czasowe z przyczyn od nas niezależnych.
-Na wiadomości mailowe odpowiadamy jak najszybciej. Czasami jest to 2 minuty, innym razem 2h. Zależne od kolejki i innych okoliczności np.: godzina, weekend, święta.
-Oferujemy usługę PREMIUM. Polegającą na przydzieleniu indywidualnego numeru do kontaktu w usłudze 24/7. O szczegóły zapytaj w wiadomości mailowej
-Raport z systemu antyplagiatowego wykonuje dla nas firma zewnętrzna.
Pobierana jest dodatkowa opłata/strona
-Każda zmiana ustaleń powinna być zgłoszona drogą mailową